Picture1d.jpgPlaukeliai nepageidaujamose vietose, aknės kankinama oda, išsiplėtę kapiliarai, celiulitas – problemos, kankinančios ne vieną. Neretai su tokiomis bėdomis susidūrusios moterys, norinčios pasiekti efektyvių, tikslių ir ilgalaikių rezultatų, nežino, kur kreiptis. Procedūra lazeriu – vienas efektyviausių būdų, siekiantiems ne tik puoselėti grožį, bet ir išspręsti įsisenėjusias, iš pirmo žvilgsnio sunkiai išsprendžiamas problemas. Tokias paslaugas teikia Šiauliuose ir Klaipėdoje įsikūręs grožio paslaugų centras „Laserstyle“. „Laserstyle“ Šiauliuose netrukus duris atvers naujoje modernioje vietoje, o pažangi, profesionaliomis ir inovatyviomis grožio procedūromis pasižyminti, iš pagrindų atsinaujinusi grožio klinika, leis atsikratyti odos problemų dar profesionalesnėje aplinkoje.

„Laserstyle“ grožio klinika – profesionalios paslaugos ir klientų pripažinimas

Grožio centre „Laserstyle“, įsikūrusiame 2012 metais, lazerinėmis procedūromis atliekamas nepageidaujamų plaukelių šalinimas, spuogų naikinimas, kapiliarų ir pigmentinių dėmių šalinimas, celiulito, strijų, tatuiruočių, permanentinio makiažo naikinimas ir begalė kitų procedūrų. Profesionalios procedūros ir jų rezultatai nuo pat pirmųjų dienų lėmė klientų pripažinimą. Šiuolaikiška klinika „Laserstyle“ ne vienam klientui leido išspręsti, atrodo, neišsprendžiamas problemas, pamiršti kompleksus ir džiaugtis gyvenimu.

1.png

Lazeris – tai impulsinės šviesos ir radijo dažnio energijos derinys, o aparatas savo panaudojimu žymiai pralenkia rinkoje esančius fototerapijos aparatus. Sertifikuota kosmetologė ir „Laserstyle“ įkūrėja Ugnė Mikienė teigia, kad lazerinės procedūros savo efektyvumu nustebino ne vieną klientą: „Šios inovatyvios procedūros yra itin išpopuliarėjusios ir pripažintos pasaulyje, jos skinasi kelią ir Lietuvoje“, – teigia U. Mikienė. Ji pabrėžia, kad jos yra neskausmingos, itin efektyvios, greitos ir saugios – tai ir leido pelnyti klientų pripažinimą ir pasitikėjimą.

Depiliacija lazeriu stebina savo efektyvumu

Sertifikuota specialistė Ugnė Mikienė sako, kad į grožio paslaugų centrą neretai kreipiasi moterys, kurias vargina sunkūs hormonų sutrikimai ir veido srityje augantys nepageidaujami plaukeliai. „Į mus moterys kreipiasi jau beveik pradusios viltį ir nebetikinčios, kad joms gali kas nors padėti. Išbandžiusios lazerines procedūras ir išsprendusios problemas „E-light“ lazeriu, klientės be perstojo dėkoja ir džiaugiasi pastebimai pagražėjusia, atjaunėjusia, ir, svarbiausia, oda be plaukelių“, – lazerio efektyvumu ir laimingais klientais džiaugiasi U. Mikienė.

Svarbu tai, kad depiliacija lazeriu atliekama nuo bet kokios kūno vietos, todėl į grožio paslaugų centrą „Laserstyle“ kreipiasi ne tik moterys, bet ir vyrai. Plaukelių šalinimo procedūros atliekamos vos per kelias minutes, tačiau rezultatai – akivaizdūs ir ilgalaikiai.
„E-light“ lazeris tinka bet kokio tipo odai, ne tik tamsių, bet ir šviesių plaukų šalinimui, o taip pat nesukelia jokio pašalinio poveikio. Ilgalaikis nepageidaujamų plaukelių šalinimas „E-light“ lazeriu vieno šviesos pliūpsnio metu gali veikti nemažą odos plotą, todėl jis leidžia šalinti plaukelius nuo didelį paviršiaus plotą turinčių kūno vietų, tokių kaip kojos, blauzdos ir kt. Kosmetologė pabrėžia, kad nepageidaujamų plaukelių šalinimas lazerinėmis procedūromis – vienintelis efektyvus ir ilgalaikis sprendimo būdas.

2.png

Specialistė, paklausta, kodėl verčiau rinktis plaukelių šalinimą lazeriu, o ne kitomis priemonėmis, tokiomis kaip vaškas, teigia: „Plaukelių šalinimas lazeriu nesukelia diskomforto. Plaukeliai, priešingai nei depiliacija vašku, neįgauginėja, nepalieka randų ir yra neskausminga, o pati procedūra trunka vos kelias minutes“. Kosmetologė prideda, kad plaukeliai, nudepiliuoti lazeriu, dažniausiai visiškai nebeatauga, todėl švelnia, lygia oda galima džiaugtis labai ilgą laiką.

Odos problemų šalinimas lazeriu – procedūra jauniems ir seniems

Ne vienas suaugęs ar paauglys skundžiasi odos problemomis – išsiplėtusiais kapiliarais, pigmentinėmis dėmėmis, randais, strijomis, tatuiruotėmis, akne ir daugeliu kitų problemų. Tokias problemas sprendžia „Laserstyle“ klinikoje esantys lazeriai.

Picturde3.jpgKosmetologė teigia, kad kapiliarų ir pigmentinių dėmių šalinimas – viena populiariausių paslaugų, kuria pasinaudoti plūste plūsta klientai. Tai beskausmė, neagresyvi ir greita procedūra, o procedūrų kursas leidžia pasiekti neįtikėtinų rezultatų. Kosmetologė teigia, kad procedūrų kiekis sprendžiant probleminę odą nėra vienodas (vidutiniškai atliekamos 3–6 neskausmingos procedūros), jis priklauso nuo problemos sudėtingumo, odos būklės ir kitų veiksnių, tačiau efektas yra matomas jau po vienos procedūros. Taip yra todėl, kad šviesos terapijos priešuždegiminis veikimas sumažina paprastųjų spuogų sukeltą eritemą (paraudimą), o sumažėjus uždegiminiam atsakui, sumažėja poakninių randų susidarymo galimybė. Kliniškai įrodyta, kad lazeriuose naudojama šviesa stimuliuoja fibroblastus, todėl odoje padidina kolageno gamybą, pagerina apykaitą. „E-light“ lazerio veikimo mechanizmas taip pat stimuliuoja imunologinę odos funkciją. Kruopščiai, pagal odos tipą ir problemos sunkumą parinkti medicininiai gydomieji preparatai leis pasiekti maksimalių rezultatų ir pabrėžti savo grožį. Kosmetologė teigia, kad lazeriu yra išsprendusi ne vieno senyvo ir jaunesnio amžiaus žmonių problemas, kurie iki šiol neatsidžiaugia gražia, skaisčia ir švelnia oda.

Be visų šių procedūrų, „Laserstyle“ grožio paslaugų centras diodiniu lazeriu „Nd:YAG“ atlieka tatuiruočių šalinimo, neprofesionaliai ir nekokybiškai atlikto permanentinio makiažo (lūpų, antakių ir kitų sričių) šalinimo paslaugas. Platus paslaugų pasirinkimas, neskausmingos procedūros ir ilagalaikis rezultatas leis Jums džiaugtis gražia oda ir susigrąžinti pasitikėjimą savimi. To Jums ir linki Klaipėdoje ir Šiauliuose įsikūrusi grožio klinika „Laserstyle“.

LASERSTYLE Šiauliuose: Vilniaus g. 130, mob. tel. +370 671 13881.
LASERSTYLE Klaipėdoje: Naujojo Sodo g. 1, Viešbutis „Amberton”, mob. tel. +370 608 05554.

Straipsnį parengė OWEXX (http://www.owexx.lt/)