Liposažas – pasaulyje labai populiarus rankomis atliekamas liekninamasis anticeliulitinis masažas. Siekdamas kiek įmanoma greitesnio ir saugesnio kūno lieknėjimo, liposažą sukūrė žymus masažo terapijos ugdytojas ir praktikas Charles W. Wiltsie (JAV).

Liposažas yra natūralus, neinvazinis, neagresyvus, tačiau labai ryškų efektą duodantis masažas. Be viso to, jis ne toks skausmingas kaip riebalų nusiurbimas. Lipomasažo metu veikiami gilieji odos ir poodiniai riebalų sluoksniai, kurie veikiami atsižvelgiant į kiekvieno paciento individualią kūno sandarą, celiulito išsivystymo laipsnį ir riebalinio audinio ypatumus.

Liposažo metu derinamos limfos apykaitos gerinimo, giluminio raumenų ir audinių masažo bei fizinės terapijos technikos užsistovėjusiam limfiniam skysčiui (limfoedemai) šalinti. Limfoedema daro odą nelygią arba sudribusią, didina celiulitą ir dažnai moteriai, besirūpinančiai savo išvaizda, kelia nemažai rūpesčių.

Liposažas ne tik gerina medžiagų apykaitą, šalina limfos bei vandens sankaupas, pabrinkimus, šalina toksinus, bet ir tonizuoja raumenis, stangrina sudribusią kūno odą, mažina celiulitą. Liposažas daromas atskirai dviem kūno zonoms – apatinei kūno daliai (kojoms, sėdmenims, klubams ir pilvui) ir viršutinei kūno daliai (rankoms, krūtinei, nugarai) arba visam kūnui.