Judėjimas yra pagrindinė priežastis, kodėl anticeliulitinis masažas yra veiksmingas. Kad būtų pašalintas nepageidaujamas celiulitas, vien griežtos dietos ar intensyvaus sporto neužtenka. Laikantis dietos ar sportuojant, paprastai greičiau ima nykti sveikieji, celiulito nepažeisti kūno riebalai. Kiek kitaip yra su anticeliulitiniu masažu – šį masažą atliekant periodiškai, paveikiami visi riebalai, dėl to nyksta ir nepageidaujamas celiulitas.

Kokie anticeliulitinio masažo privalumai?

  • Anticeliulitinio masažo metu išjudinamas sustingęs poodinis sluoksnis, dėl to pagerėja mikrocirkuliacija bei odos išvaizda.
  • Anticeliulitinio masažo metu kūnas ima aktyviai deginti susikaupusius riebalus, dėl to mažėja ir kūno apimtys. 
  • Anticeliulitinis masažas ramina nervų sistemą, stiprina imuninę sistemą, raumenis, netgi stabdo senėjimą. Taigi masažo nauda – ne vien odos, bet ir viso kūno sveikata.
    Anticeliulitinis masažas gali būti atliekamas tiek rankomis, tiek specialiais aparatais. Geresniam efektui pasiekti naudojami ypatingi aliejai, kuriuose gausu eterinių komponentų. Kai masažas atliekamas rankomis, dažnai naudojami papildomi natūralūs gamtos produktai – pavyzdžiui, šokoladas, medus, molis, prieskoniai. Šių priemonių naudojimas derinamas su specifiniais rankų judesiais.

Labai dažnai rankomis atliekamas klasikinis masažas derinamas su limfodrenažiniu masažu. Jo metu per odą pašalinamas skysčių perteklius, valomas organizmas. Gali būti atliekamas ir vakuuminis anticeliulitinis masažas, kurio metu naudojami specialūs įrenginiai (pavyzdžiui, „Starvac SP“ aparatas). Tokios procedūros metu organizmas atsikrato ne vien nereikalingų riebalų, bet ir kitokių kenksmingų medžiagų: druskų, acetono, šlapalo ir pan.

Anticeliulitinis masažas rankomis

Anticeliulitinis masažas – tai ypač efektyvus kovos su celiulitu būdas, taikomas tam tikrų probleminių sričių – šlaunų, sėdmenų ir pilvo – netolygiam poodiniam sluoksniui (celiulitui) mažinti. Masažas atliekamas naudojant specifinius gilius masažo judesius, padedančius pašalinti celiulitą, suskaidyti riebalines medžiagas ir tokiu būdu sumažinti kūno apimtis. Anticeliulitinio masažo metu oda įšildoma, skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka, iš organizmo šalinamos toksinės medžiagos, oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama.

Anticeliulitinio masažo metu celiulitiniuose audiniuose sukeliama aremija (kraujavimas) ir srovenantis kraujas padeda pašalinti susikaupusius riebalus iš riebalinių ląstelių. Procedūros metu taip pat aktyvinama kraujotaka, šalinamas toksinų perteklius, o audiniai aprūpinami šviežiu deguonimi ir reikalingomis maisto medžiagomis. Intensyvūs masažuojamieji veiksmai padeda aktyvinti limfą, reguliuoja skysčių cirkuliaciją Jūsų organizme.

Procedūra vyksta veikiant kraujotakos ir limfotakos sistemas bei poodinį jungiamąjį audinį, kuris dėl celiulito formavimosi yra susilpnėjęs. Kitaip nei kitos anticeliulitinės procedūros, mūsų klinikoje „Laserstyle“ siūlomas anticeliulitinis masažas yra neskausmingas. Jo metu atstatomos natūralios celiulito pažeistų audinių funkcijos, o audiniai netraumuojami.