galeryBig_65c757dd46b1a9d17d94eb1537dfeb98.jpg

Lazerinės procedūros – vienas efektyviausių būdų, siekiantiems ne tik puoselėti grožį, bet ir išspręsti įsisenėjusias, iš pirmo žvilgsnio sunkiai išsprendžiamas problemas. Šiauliuose tokias paslaugas teikia neseniai iš pagrindų atsinaujinęs ir į naują vietą persikėlęs grožio paslaugų centras „Laserstyle“. „Laserstyle“ ne tik persikėlė, bet ir praplėtė savo teikiamų paslaugų asortimentą, o sertifikuotų specialistų patirtis ir inovatyvūs aparatai padeda išspręsti rimtas odos problemas.

Dailioms kūno linijoms – endermologija, krioterapija ir presoterapija

Celiulitas ir apelsino žievelę primenanti oda, dažniausiai pasirodanti ant sėdmenų ar šlaunų, nedžiugina nė vienos moters. Neretai celiulitas išryškėja senstant ir turinčioms antsvorio moterims, kurioms ant odos atsiranda riebalų sankaupų. Labai dažnai celiulitas pasireiškia ir hormonų pokyčių metu pauglystėje, nėštumo periodu ar vartojant geriamuosius kontraceptikus. Laimei, šiai problemai spręsti „Laserstyle“ grožio paslaugų centras gali pasiūlyti naujų neskausmingų ir efektyvių, kovai su celiulitu skirtų krioterapinių, endermologinių ir presoterapinių aparatų.

Celiulitui naikinti ypač veiksminga yra krioterapija, arba procedūra šalčiu. Krioterapija yra fizioterapijos metodas, pagrįstas stimuliuojančiu šalčio poveikiu žmogaus organizmui. Procedūros metu neinvaziniu aplikatoriumi oda veikiama iki -160 laipsnių temperatūra. Nors tai trumpa, 2–3 minutes trunkanti procedūra, ji turi ypač teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Krioterapijos metu kūno atšaldymas yra labai staigus ir trumpas, todėl žmogus nespėja sušalti ir persišaldyti, o šios procedūros metu suardomi nereikalingi ar neestetiški audiniai, skatinamas odos atsinaujinimas.

Trumpalaikis odos paviršiaus atšaldymas efektyviai gerina mikrocirkuliaciją ir metabolinius procesus, didina odos pralaidumą, gerina veikliųjų medžiagų prasiskverbimą. Dėl savo efektyvumo, krioterapija plačiai taikoma celiulitonaikinimui bei odos elastingumo gerinimui po svorio mažinimo dietų. Ši neskausminga procedūra ypatinga tuo, kad veikiami ne tik paviršiniai, bet ir gilieji odos sluoksniai. Be to, šalčio terapijos technika kristalizuoja ir palaipsniui tirpdo riebalinį audinį, prisitvirtinusį prie raumens, todėl puikiai tiks toms, kurios nori atsikratyti nepageidaujamų riebalų ar celiulito. Ši efektyvi anticeliulitinė procedūra – išsigelbėjimas celiulito kamuojamoms moterims, kurios negali džiaugtis lygia kojų bei sėdmenų oda.

laserstyle.jpg

Dar viena saugiausių ir efektyviausių procedūrų celiulitui šalinti bei kūno linijoms dailinti yra endermologinis masažas, kurį „Laserstyle“ specialistai atlieka LPG endermologiniu aparatu. Šiuo aparatu atliekamas endremologinis masažas yra patvirtintas celiulito mažinimo metodas. LPG endermologinio masažo aparato sėkmės paslaptis – užpatentuoti du skirtingu greičiu ir kryptimis besisukantys masažiniai voleliai, kurie padeda suardyti riebalinių ląstelių skaidulas. Riebalų šalinimo masažo metu voleliai stimuliuoja lipolizę ir atyvina riebalų deginimą, taip riebalai transformuojami į energiją, kuri panaudojama raumenų darbui – fiziniam aktyvumui. Šis poveikis padeda išlyginti celiulitą, stimuliuoti kraujotaką, pagerinti kraujo ir limfos apytaką, veiksmingai išstumti skysčius.

Masažo metu oda intensyviai lyginama, stangrinama, pagerinama poodinio audinio struktūra, sumažinamas poodinis riebalinis sluoksnis. Kūno linijų formavimo masažas gali būti naudingas staiga netekus ar priaugus svorio, po nėštumo ar dėl senėjimo proceso elastingumą praradusiai odai. Svarbu tai, kad neskausmingos procedūros kūno linijoms formuoti metu mažinami ne tik išoriniai celiulito požymiai, bet gydomas ir pats celiulitas. Jau po pirmos anticeliulitinio masažo LPG aparatu procedūros matomi pirmieji liekninamojo masažo rezultatai, o po maždaug 6 celiulito naikinimo sesijų, matomi akivaizdūs rezultatai: apelsino oda tampa lygesnė, elastingesnė, švelnėsnė, o apimtys sumažėja nuo 6 iki 10 cm. Šis kūno formavimo rezultatas pasiekiamas gana greitai ir trunka ilgai, o pasiektam rezultatui palaikyti pakanka vos vienos endermologinio masažo procedūros per mėnesį.

Dar viena celiulitą naikinanti procedūra yra presoterapija. Presoterapija, arba kitaip, limfodrenažas, yra procedūra, kai iš organizmo pašalinamas skysčių perteklius bei kenksmingosios medžiagos, atstatatomas vandens balansas, odoje ir riebalinėse ląstelėse aktyvinamas medžiagų apykaitos procesas. Presoterapija atliekama naudojant specialius kojas, liemenį apgaubiančius, vibruojančias slėgio bangas sudarančius aplikatorius, suaktyvinančius bendrą limfos apytaką ir išstumiančius limfą iš periferijos į stambiąsias limfagysles ir kraujagysles.

Presoterapija, kurią teikia „Laserstyle“ specialistai, padeda atsikratyti pabrinkimų, sumažina kūno apimtis, efektyviai kovoja su celiulitu ir nutukimu, stiprina sudribusį jungiamąjį audinį sėdmenų, klubų, pilvo srityse ir daro odą lygią ir stangrią. Presoterapija ypač teigiamai veikia kraujotaką ir puikiai pašalina veninės kraujotakos ir limfos apykaitos nepakankamumą, taip pat padeda sumažinti raumenų ir sąnarių skausmus, o derinama su kitomis procedūromis, leidžia pasiekti dar efektyvesnių rezultatų.

Šviesos ir radijo dažnio terapijos – kovai su raukšlėmis, randais ir spuogais

Raukšlės, elastingumą, švytėjimą praradusi, randų ar spuogų kamuojama oda – problemos, kurias taip pat padės išspręsti „Laserstyle“ specialistai. Tam ypač gali pagelbėti šviesos terapija ir radijo dažnio procedūros.

lazerine.jpg

Šviesos terapija, arba kitaip, fototerapija – šviesos procedūra, yra ypač veiksmingas ir neskausminagas būdas, skirtas kovoti su odos trūkumais. Šviesos terapija, kuri atliekekama „Laserstyle“ centre, skirta naikinti jaunatvinius spuogus, randus, strijas, votis, pragulas, mažinti raukšles ir kitius odos trūkumus. Be viso to, ji padeda atsinaujinti kraujagyslėms, o tuo pačiu ir odos audiniui. Svarbu tai, kad šviesos terapija yra saugi, jokio skausmo ir pašalinių efektų nesukelianti procedūra, o „Laserstyle“ klinikoje šviesos terapijos aparatu „BNM Light Therapy Touch“ skleidžiama terapinė šviesa yra itin panaši į natūralią saulės šviesą, joje nėra kenksmingų ultravioletinių spindulių. Tiems, kam šviesos terapija mažiau aktuali, „Laserstyle“ specialistai gali pasiūlyti dar vieną naują paslaugą – radijo dažnio procedūras „RF Blue“ radijo dažnio aparatu.

Šiuo aparatu atliekamos odos atjauninimo procedūros mažina raukšles ir padeda užkirsti kelią naujų atsiradimui, stangrina odą ir gerina jos struktūrą, gerinamas jos elastingumas, stangrumas ir tonusas, pagerėja odos spalva, gaunamas odos patempimo – liftingo – efektas. Procedūros metu atjauninama odos sritis aplink akis, lūpas, o pati veido oda tampa ne tik lygesnė, bet ir skaistesnė, gyvybingesnė.

Be šių profesionaliais aparatais atliekamų naujų procedūrų, grožio paslaugų centras „Laserstyle“ siūlo plaukelių, kapiliarų, strijų, tatuiruočių, permanentinio makiažo šalinimą ir daugelį kitų paslaugų, kurios padės puoselėti grožį ir džiaugtis ilgalaikiais rezultatais.

LASERSTYLE Šiauliuose: Vilniaus g. 130, mob. tel. +370 671 13881.
LASERSTYLE Klaipėdoje: Naujojo Sodo g. 1, Viešbutis „Amberton”, mob. tel. +370 608 05554.

Straipsnį parengė OWEXX (http://www.owexx.lt/)