KAS YRA DEPILIACIJA E-LIGHT LAZERIU?
Depiliacija E-light lazeriu tai, ilgalaikis plaukų šalinimas naudojant impulsinį šviesos spindulį. 

KAIP TAI VEIKIA?
Melaninas absorbuoja šviesą ir veda į plauko folikulą, kuriame transformuojasi į šilumą, sunaikindamas embrionines ląsteles, kurios maitiną plauką. Pašalinus šias ląsteles plaukas miršta ir iškrenta. 

KOKIUS PRANAŠUMUS TURI ŠI SISTEMA LYGINANT SU KITOMIS?
Tai ilgalaikis, patogus, beveik neskausmingas ir turintis mažai šalutinių poveikių procesas, padedantis išspręsti estetines problemas, tokias kaip didelis plaukuotumas, odos problemas, tokias kaip „pseudofoliculitis“ (įaugę plaukai). Moterims su hormonų sutrikimais, nepriklausomai nuo medikų paskirto gydymo, tai viena iš geriausių problemos sprendimo būdų, norint išnaikinti didelį plaukuotumą. 

KUO SKIRIASI E-LIGHT SISTEMA NUO LAZERIO?
Panašumas tarp šių technikų toks, kad abi siekia impulsine šviesa sunaikinti plauką, tačiau lazeris turi tik vieną šviesos bangos ilgį, o E-light — skirtingus, taip pat: 

  • Tai naujesnė technika lyginant su lazeriu, todėl ji yra daug veiksmingesnė.
  • Tinkama tiek šviesiai odai, tiek tamsiai.
  • Visiškai neskausminga procedūra.
  • Suteikia galimybę naikinti plaukelius didesniame, skirtingos spalvos plaukų plote, kas užtikrina teigiamą procedūros rezultatą. 

KOKĮ PROCEDŪRŲ SKAIČIŲ REIKĖTŲ ATLIKTI VIENOJE ZONOJE?
Procedūrų skaičius yra skirtingas, priklausomai nuo žmogaus plauko spalvos ir kūno zonos, kurioje tai atliekama. Paprastai reikia nuo 6 iki 12 procedūrų, kad galėtumėme užtikrinti plaukelių išnaikinimą. Procedūra yra veiksmingiausia plauko aktyvioje augimo fazėje, o plaukai, kurie tuo metu nėra pirmoje augimo fazėje bus pašalinti per sekančią procedūrą. 

AR TAI VEIKSMINGA VISŲ TIPŲ PLAUKAMS?
Depiliacijos efektyvumas yra susijęs su melanino kiekiu, kurį turi plaukas depiliuojamoje zonoje. Geriausiai tai veikia su juodais plaukais. Rusvi ir šviesūs plaukai reikalauja didesnio kiekio procedūrų, kad užtikrinti gerą rezultatą, tačiau šis metodas nėra efektyvus su žilais plaukais, dėl melanino trūkumo juose. Kiti veiksniai, kaip plaukų tankumas ir odos spalva taip pat turi tiesioginį santykį su depiliacijos rezultatais. 

KURIUO ATVEJU YRA DRAUDŽIAMA DEPILIACIJA?
Nerekomenduojama atlikti procedūros jeigu oda yra neseniai įdegusi (saulėje arba U.V.A.), taipogi po neseniai atliktos procedūros retinos rūgštimi arba panašiu produktu. Neštumo metu ar žindymo laikotarpiu moteriški hormonai yra padidėję ir tai aktyvuoja plaukų folikulus kurie nėra aktyvūs — tokiu atveju depiliacija būtų neveiksminga. Procedūra neveiksminga, jei oda turi didelį kiekį pigmento, yra labai tamsi arba juoda, taip pat esant imunosupresijai, diabetui. 

AR ŠI DEPILIACIJA DARO ĮTAKĄ ĮSIPLĖTUSIOMS VENOMS?
Ne, visiškai priešingai. Šviesa stimuliuoja kraują ir netgi gali padėti turint išsiplėtusias venas. Nors rekomenduojama, kad technikas ištirtų zoną ir nustatytų kokio tipo venų išsiplėtimas. 

KAS NUTIKTŲ JAI KURĮ LAIKĄ NUTRAUKČIAU DEPILIACIJOS PROCESĄ IR VĖLIAU TĘSČIAU JĮ TOLIAU? 
Kurį laiką nutraukus depiliaciją, tai nebūna veltui, kadangi jau iškritęs plaukas nebeatauga. Kartais gali išdygti vienas ar kitas naujas plaukelis, bet procedūra gali būti tęsiama be problemų. 

KIEK TRUNKA VIENA PROCEDŪRA?
Laikas, kuris sugaištamas atliekant vieną procedūrą, priklauso nuo kūno vietos, kurioje tai atliekama. Pvz.: procedūra atliekama bikinio zonoje arba pažastyse gali užtrukti 15 minučių, o kojų — iki 1 valandos. 

AR ĮMANOMA PANAIKINTI PLAUKĄ VISAM LAIKUI?
Taip, yra įmanomas visiškas plaukelių panaikinimas, 80% ir 90% visų atvejų, plaukeliai visiškai nustoja augti. Po procedūrų maža dalis plaukelių, kurie išdygsta bėgant metams (priklausomai nuo kiekvieno žmogaus, 5—10 metų) išauga daug plonesni ir silpnesni. Esant galimybei, atliekama dar bent viena depiliacijos procedūra pakartotinai, kad plaukeliai būtų panaikinti visiškai. 

KODĖL MAN TOLIAU AUGA PLAUKAI?
Plaukai turi išdygti, kad vėliau visiškai iškristų. Tai reiškia, kad plaukas kaip visada augs tik skirtumas toks, jog tie, kurie jau yra mirę iškris maždaug per dvi savaites, o kiti bus sunaikinti per sekančia procedūrą. 

AR PROCEDŪRA TURI ŠALUTINĮ POVEIKĮ?
Kai kuriais atvėjais pasirodo paraudimai zonose, kuriuose buvo atlikta procedūra, bet pranyksta per kelias valandas. Labai jautriai odai, rekomenduojama tepti bet kurio tipo raminamuoju odos kremu ar losjonu kelias dienas po procedūros. 

AR DEPILIACIJA  E-LIGHT LAZERIU YRA SKAUSMINGA?
Priklausomai nuo žmogaus jautrumo, nemalonus jausmas gali būti juntamas toks, kaip įdūrimas adatėle. Zonoje, kurioje atliekama procedūra, neturėtumėme jausti skausmo, kadangi aparatas turi aušinimo (šaldymo) sistemą. 

AR PROCEDŪROS E-LIGHT LAZERIU KENKIA ODAI?
Reikia žinoti, kad depiliacija naudojant E-light lazerį dirba su šiluma, todėl būtina kasdien drėkinti odą kremais arba losjonais, kurie savo sudėtyje turi „Aleo Vera“. 

KOKS METŲ LAIKAS YRA TINKAMIAUSIAS ATLIKTI DEPILIACIJĄ E-LIGHT LAZERIU? 
Labiausiai rekomenduojami metų laikai yra žiema, pavasaris ir ruduo. Galima atlikti ir vasaros metu, tačiau patariama neturėti kontakto su saulės spinduliais 10 dienų prieš procedūrą. 

KOKIO AMŽIAUS  REKOMENDUOJAMA PRADĖTI DEPILIACIJA E-LIGHT LAZERIU?
Depiliacija E-light lazeriu galima atlikti bet kokiame amžiuje. Nors nerekomenduojame atlikti šios procedūros kol pilnai hormoniškai nesubrendęs organizmas, tam, kad išliktų galimybė ateityje pasirodyti naujiems plaukams. Todėl patartina sulaukti kol organizmas subręs. Jeigu procedūrą norės atlikti nepilnametis, būtinas tėvų arba globėjų sutikimas. 

KAIP TURIU ATVYKTI PASIRUOŠĘS DEPILIACIJOS PROCEDŪRAI? 
• Negalima prieš procedūrą degintis saulėje, nei U.V.A., taipogi naudoti savaiminio įdegio kremų 15 dienų prieš procedūrą. 
• Turite atvykti su labai švaria, nudepiliuota kūno zona, kurioje bus atliekama procedūra. 
• Nesidepiliuoti su jokiomis priemonėmis, kurios išrauna plaukelį su šaknimi (geriausia - skusti). 
• Savaitę prieš procedūrą rekomenduojame stipriai drėkinti odą, drėkinamaisiais kremais arba losjonais. 
• Pranešti jei procedūros metu naudojate kokius nors vaistus.