INTENSYVIOS ŠVIESOS IMPULSAS SU E-LIGHT LAZERIU ODOS ATJAUNINIME. 
E-light yra moderni sistema veido atjauninimui, kuri leidžia prasiskverbti šviesai, panašiai kaip lazeris, bet daug universaliau, nes galima modifikuoti priklausomai nuo problemos tipo ir paciento odos. Skatina odos kolageną, kad minimizuotų poras ir suteiktų odai šviežumą, tvirtumą. 

KOKIA YRA ODOS ATJAUNINIMO PROCEDŪRA?
Pilną procedūrą sudaro maždaug 5 mažesnės procedūros, kurių kiekviena trunka apie 30 minučių ir yra paskirstytos 4—5 savaitėse. Šviesa panaudojama visose, tam tikrose zonose — veide, ant kaklo ar dekolte — visais atvejais tikslas yra sumažinti išsiplėtusias poras, sušvelninti raukšleles, skatinti kolageno gamybą. Šia procedūra pasiekiamas atjauninimas be chirurgijos ir tai visiškai neskausmingas procesas. 

PATARIMAI IR ODOS PRIEŽIŪRA PO KIEKVIENOS PROCEDŪROS.
Negalima degintis saulėje mažiausiai 10 dienų prieš ir po kiekvienos procedūros. Privalu naudoti stipriausią apsaugą nuo saulės (SPF 50) kol yra atliekama procedūra. Dvi savaites prieš procedūrą rekomenduojama stipriai drėkinti odą, vengti kremų,  kurie savo sudėtyje turi glikolio arba retino rūgšties. Patariama naudoti kremus,  kurie savo sudėtyje turi „Aleo vera“, kad drėkintų ir pagerintų odos struktūrą bei aukšto lygio regeneraciją.