KAS YRA RADIJO DAŽNIS?
Radijo dažnis tai šilumos banga, kuri prasiskverbia per odą ir paveikia dermį, kuris restruktūrizuoja, remodeliuoja pasenusį kolageną, tuo pačiu skatindamas naujo kolageno atsiradimą. 

KAIP VEIKIA ŠI PROCEDŪRA?
Išskiriamos elektros bangos (mikroinpulsai), kurios sukelia giluminį temperatūros kylimą gydomoje vietoje. Šie mikroinpulsai priverčia mūsų kūną sušilti, jis į tai reaguodamas išsiunčia į atitinkamą zoną visus turimus regeneruojančius elementus (tai veikia tokiu pačiu principu kaip ir natūralus procesas atnaujinantis audinius, tačiau metams bėgant šis procesas lėtėja). Šio proceso metu formuojamas naujas kolagenas, kurio kokybė tokia pat kaip ir susiformavusio jaunystėje. Kolagenas gamina medžiagą, kuri sutvarko odos spalvą, odos tempimą, stangrumą ir elastingumą. 

KAIP ŠI PROCEDŪRA VEIKIA ODĄ?
Oda tampa lygesnė ir stangresnė, ryškesni veido kontūrai, lyginamos raukšlės ir gilios mimikų linijos. Mažinama pasmakrė bei pajuodę paakiai. Pakeliami antakiai, stangrinami akių vokai. Taip išgaunamas daug jauniau atrodantis veidas (liftingo efektas). Procedūra taip pat padeda gydant įsisenėjusias arba nesenai atsiradusias strijas. Visą tai įvyksta fibroplastų dėka, kurie skatina naujo kolageno atsiradimą. Daugiau teigiamų procedūros efektų: Detoksikuoja. Šio tipo šiluma palengvina toksinų pasidalijimą į mažesnes daleles, kurios vėliau natūraliai pasišalina. Procedūra rekomenduojama, kai yra reikalingas limfodrenažas. Maitina ir padeda. Gerina kraujotaką, maitinamas atitinkamas odos plotas arteriniu krauju, kuris yra kupinas deguonies ir maistinių medžiagų. 

KOKIE POJŪČIAI PROCEDŪROS METU IR PO JOS?
Procedūra nėra skausminga. Jaučiama gydomoji šiluma toje vietoje, kurioje atliekama procedūra. Pasibaigus procedūrai galimas šioks toks greitai išnykstantis paraudimas. Kartais po procedūros galimas mažų raudonų plotelių atsiradimas, kurie išnyksta keletos valandų bėgyje. Tuo metu kai atsiranda ankščiau minėti paraudimai, būtina vengti tiesioginių saulės spindulių ir karščio. 

KOKIO AMŽIAUS GALIMA ATLIKTI ŠIĄ PROCEDŪRĄ?
Siekiant išvengti odos senėjimo, patartina atlikti šią procedūrą nuo 30 metų amžiaus, atsižvelgiant į odos tipą ir kaip mes ją puoselėjome. 20 metų amžiaus pacientams ši procedūra atliekama tik gydant randus (taip pat spuogų randus). Šią procedūrą galima atlikti iki bet kokio amžiaus, atsižvelgiant į žmogaus savijautą. 

IKI KOKIO AMŽIAUS ŠI PROCEDŪRA YRA VEIKSMINGA ODAI?
Nėra tam tikros amžiaus ribos — odos būklė gėrėja visada taikant šią procedūrą. Tinkamiausia pradėti procedūras kai pastebima, jog oda nebėra tokia stangri kokia buvo iki tol. Laiku pradėjus taikyti šią procedūrą, raukšlių atsiradimą galima nukelti tolimesniam laikui. 

KAIP TURĖČIAU PRIŽIURĖTI ODĄ NAUDOJANT ŠIĄ PROCEDŪRĄ?
Rekomenduojama naudoti apsauginį saulės kremą, taip pat jūsų odos tipui tinkantį kremą, tačiau svarbiausia, kad oda būtų nuolat drėkinama drėkinamaisiais kremais. 

AR RADIJO DAŽNIO PROCEDŪRAS GALIMA TAIKYTI KARTU SU KITOMIS PROCEDŪROMIS?
Radijo dažnio procedūra gali būti derinama su tokia technika, kaip intensyvūs šviesos impulsai, kurie gerina odos paviršių, išlygina raukšles, ir pašalina mažas dėmeles ir vėneles nuo veido paviršiaus. Šių procedūrų programos turi būti suderintos tarpusavyje, negalima jų atlikti tuo pačiu metu. 

KADA REIKĖTŲ VENGTI RADIJO DAŽNIO PROCEDŪROS? 
Radijo dažnio procedūros negalimos, jei klientė laukiasi, maitina krūtimi, serga sunkiomis širdies ligomis, jungiamojo audinio ir raumenų ligomis, kai yra diagnozuotas vėžys, nesenai idėtas kolageno implantas, antsvorio bėdos, dėl kurių negalima atlikti šios procedūros, bei tada kai klientas turi elektirinį širdies stimuliatorių. 

ŠI PROCEDŪRA SUKELIA TAM TIKRAS ORGANIZMO REAKCIJAS:
Naujo kolageno formavimasis. Pakilus fibroplastų temperatūrai ląstelės, kurios yra atsakingos už naujo fibroplasto gamybą odoje ir poodiniame audinyje, padaro taip, kad audinys vėl taptu stangrus. Limfodrėnažas. Limfodrenažas leis sumažinti skysčius ir toksinus, kurie randasi celiulitą sukėlusios medžiagos audinyje (adipocite). Odos kraujotakos ir poodinio audinio gerinimas. Gerinant kraujotaką gerėja medžiagų apykaita, taip pat mažina apelsino žievelės efektą odoje, ir tuo pačiu stangrina odą. Fibroplastų migracija. Tai priežastis kodėl po atliktos procedūros atsiranda patinimas. Fibroplastų migracija priverčia susitraukti gydomą audinį, kuris kaip rezultatas pasireiškia odos atjaunėjimu. 

KADA GALIMA PASTEBĖTI PIRMUOSIUS PAKITIMUS? 
Pirmieji pakitimai pastebimi jau po pirmos procedūros. Labai retai pasitaiko taip, kad kolagenas yra prastos būklės arba oda ilgą laiką buvo neprižiūrima, šiuo atveju pamatyti rezultatams gali prireikti 2—3 procedūrų. 

KIEK IŠ VISO REIKIA ATLIKTI PROCEDŪRŲ IR KODĖL?
Pilnai programai reikia 15 procedūrų, kad rezultatas būtų pastebimas dvejus metus. 

KAS KIEK LAIKO BŪTINA ATLIKTI ŠIĄ PROCEDŪRĄ?
Pirmą mėnesį rekomenduojama atlikti dvi procedūras per savaitę, sekantį mėnesį tęsti tą patį procedūrų atlikimo ritmą, tol kol bus atliktos 15 procedūrų. Jeigu klientas dėl kažkokios priežasties nori procedūrų programos atlikti greičiau, galima atlikti iki 5 procedūrų per savaitę, 3 savaites. Visą tai reikia suderinti su kosmetologu, kuris atliks procedūras. 

KAS GALI NUTIKTI, JEI ATLIKUS KELETĄ PROCEDŪRŲ JI YRA NUTRAUKIAMA?
Bus matomas rezultatas, kuris buvo pasiektas per atliktas procedūras. Dėl kliento asmeninių priežasčių galima atlikti pusę procedūrų, ir kitą dalį atlikti tada, kai klientas vėl galės.