PAPRASTIEJI SPUOGAI - AKNE - KAS TAI?
Spuogas (lot. acne vulgaris) – riebalų liaukų ir plauko maišelio lėtinis uždegimas. Yra paprastieji, arba jaunatviniai spuogai. Riebalų liaukos gamina medžiagas, apsaugančias odą ir plaukus. Paprastųjų spuogų dažniausiai atsiranda lytinio brendimo laikotarpiu (su šia problema dažniausiai susiduria apie 85 % asmenys iki 24 metų ir apie 50 % virš 25 metų). Sergant šia odos liga atsiranda daugiau odos riebalų, kurie yra tąsesni. Liaukų ištekamieji latakai greitai užsikemša, ir juose kaupiasi nusilupusios raginio odos sluoksnio ląsteles, riebalai ir bakterijos. Akne – dažniausiai lėtinė, psichologinį diskomfortą sukelianti odos problema.
Suaugusiųjų akne, pastaruoju metu sparčiai plintanti, paprastai pereina iš lėtinės formos. Dauguma žmonių, turintys šią problemą, nepasiekia norimų rezultatų šiuolaikinėmis medikamentinėmis priemonėmis, be to, bet koks medikamentų vartojimas sukelia nepageidaujamą šalutinį poveikį. Ko pasekoje buvo imtasi ieškoti veiksmingesnių priemonių, nesukeliančių jokio pašalinio poveikio.

KAIP VEIKIA E-LIGHT LAZERIS, NAIKINANT AKNE?
Akne bakterijos endogeniniu keliu išskiria šviesai jautrius koproporfiriną III ir protoporfiriną. E-light lazerio spinduliai stimuliuoja porfirinus, ko pasekoje jie išskiria intraląstelinį O2, sukeliantį bakterijų žūtį. Tokiu būdu eliminuojamas uždegiminis procesas. 
Klinikiniai bandymai rodo, kad naudojant E-light lazerį, optimaliai (apie 80 %) pagerėja acne netgi cistinės, sunkios uždegiminės acne formos atveju ar tiems, kurie neatsakė į naikinimą retinoidais. Šviesos terapijos priešuždegiminis veikimas sumažina paprastųjų spuogų sukeltą eritemą (paraudimą), o sumažėjus uždegiminiam atsakui sumažėja poakninių randų susidarymo galimybė. Kliniškai įrodyta, kad spuogų naikinimui naudojama šviesa stimuliuoja fibroblastus, todėl padidina kolageno produkciją ir apykaitą odoje, to pasekoje apie acne pažeistas plotmes oda tampa sveikesnė, atjauninta. 
E-light lazerio veikimo mechanizmas taip pat stimuliuoja imunologinę odos funkciją. Dėl šios priežasties acne pagerėjimas tęsiasi ilgai po paskutinės procedūros.

KIEK PROCEDŪRŲ REIKIA ATLIKTI, NORINT PASIEKTI AKIVAIZDŲ REZULTATĄ? 
Norint pasiekti akivaizdų rezultatą, procedūrų skaičius parenkamas individualiai. Vidutiniškai atliekamos  4-8 procedūros. 

AR PROCEDŪRA SKAUSMINGA?
Procedūra visiškai neskausminga.