Jau pusę metų savo grožiu besirūpinančios šiaulietės neatsidžiaugia - nepageidaujamų plaukelių depiliacija, odos atjauninimas, krūtinės standinimas, spuogų gydymas, kapiliarų, pigmentinių dėmių šalinimas, celiulito, strijų ir raukšlių naikinimas Šiauliuose atliekamas lazeriu kosmetologijos kabinete "Laserstyle". Kabinetas įsikūręs grožio namuose "Dijoma", o paslaugas teikia kosmetologė Ugnė Mikienė, mokslus baigusi ir porą metų grožio procedūras atlikusi salone Ispanijoje.

Neskausminga ir jokių paraudimų

Kosmetologijos kabinetas "Laserstyle" duris Šiauliuose atvėrė metų pradžioje, tačiau dėl šiuolaikiško profesionalaus požiūrio bei pasiektų puikių depiliacijos, standinimo, gydymo procedūrų rezultatų išsyk pelnė klientų pasitikėjimą ir pripažinimą. Greitai ir neskausmingai išspręsti grožio problemas į kabinetą tiesiog plūsta klientės, tad norintys prieš vasarą pasigražinti vyrai ir moterys registruotis procedūroms turi suskubti jau dabar.Paslaptis ta, kad depiliacija, odos atjauninimas, krūtinės standinimas, spuogų gydymas, kapiliarų, pigmentinių dėmių šalinimas, celiulito ir strijų gydymas "E-light" depiliacijos lazeriu atliekamas kelias dienas nesikaitinus saulėje. Vengti tiesioginių saulės spindulių patariama ir po procedūrų, tad dabar pats tinkamiausias metas pasiruošti ne tik šiai, bet ir kitoms vasaroms. Juk lazeriu pašalinti plaukeliai neatauga net penkerius metus, tad pats laikas, pasinaudojus profesionalia kokybiška kosmetika, atskleisti bei palaikyti savo kūno grožį.
Kosmetologė ir kabineto "Laserstyle" savininkė Ugnė Mikienė sako, kad pati populiariausia procedūra visada buvo plaukelių šalinimas nuo kojų, rankų, veido, pažastyse, bikinio srityje. "E-light" lazeriu dirbama itin greitai ir saugiai, pavyzdžiui, pažastų plaukeliai depiliuojami vos per 5 minutes, bikinio srities depiliacija užtrunka vos 5-10 minučių, tad klientai ją gali atlikti net pietų pertraukos metu.
Depiliacija "E-light" lazeriu - tai, ilgalaikis plaukų šalinimas naudojant impulsinį šviesos spindulį. Veikimo principas - paprastas. Sunaikinamos embrioninės ląstelės, kurios maitiną plauką, tad plaukas miršta ir iškrenta.
Šis gydymas - ilgalaikis, patogus, beveik neskausmingas ir turintis mažai šalutinių poveikių. Jis padeda išspręsti estetines problemas, pvz., didelį plaukuotumą, odos problemas, tarkim, įaugančius plaukus.
Tiesa, "E-light" sistema - naujesnė technika nei paprastas lazeris, todėl yra daug veiksmingesnė, tinka ir šviesiai, ir tamsiai odai, o procedūra yra neskausminga. Paprastai plaukeliams visiškai išnaikinti reikia 6-12 procedūrų.
Depiliacijos efektyvumas yra susijęs su melanino kiekiu, tad gydymas geriausiai veikia juodus plaukus. Metodas nėra efektyvus žiliems plaukams.

Odos atjauninimas, dėmelių naikinimas

"E-light" yra moderni sistema, kuri itin efektyvi veidui atjauninti. Ji efektyvesnė už lazerį, nes galimos įvairios modifikacijos, priklausomai nuo problemos tipo ir paciento odos. Procedūra skatina odos kolageno gamybą, kad sumažintų poras ir suteiktų odai šviežumo, tvirtumo.
Pasak kosmetologė Ugnės, "E-light" lazeriu itin efektyviai naikinama odos pigmentacija. Procedūros metu švelnus šviesos blyksnis sugeria melaniną iš saulės pažeistos vietos ir taip pataiso pažeistos odos būklę.
Oda tampa lygesnė ir stangresnė, ryškesni veido kontūrai, išlyginamos raukšlės ir gilios mimikų linijos, sumažinama pasmakrė bei pajuodę paakiai. Pakeliami antakiai, stangrinami akių vokai. Taip gaunamas daug jauniau atrodantis veidas ("liftingo" efektas).
"E-light" procedūra padeda ir gydant įsisenėjusias arba nesenai atsiradusias strijas, detoksikuoja.
Kosmetologė pagelbės ir tiems, kuriuos kankina aknė - paprastieji spuogai. Spuogas – riebalų liaukų ir plauko maišelio lėtinis uždegimas. Tai dažniausiai lėtinė, psichologinį diskomfortą sukelianti odos problema.Dauguma žmonių, turinčių šią problemą, nepasiekia norimų rezultatų šiuolaikinėmis medikamentinėmis priemonėmis, be to, bet koks medikamentų vartojimas sukelia nepageidaujamą šalutinį poveikį. "E-light" lazerio spinduliai mažina uždegiminį procesą. Klinikiniai bandymai rodo, kad naudojant "E-light" lazerį optimaliai (apie 80 proc.) pagerėja net sunkios uždegiminės aknės formos.
"E-light" lazeriu puikiai panaikinamos dėmelės, likusios po odos valymo procedūrų, naikinami išsiplėtę kapiliarai, mimikos raukšlės, sėkmingai gydomas celiulitas.

Kosmetologijos kabinetas "Laserstyle" įsikūręs Vilniaus g. 130 (Šiauliai).

Telefonas pasiteirauti 8~671 138 81.