Naujas Lase style salonas KlaipėdojeKlaipėdiečių džiaugsmui ir patogumui uostamiestyje, Naujojo sodo g. 1, viešbutyje “Amberton Klaipėda”, duris atvėrė itin modernus kosmetologijos kabinetas “Laserstyle”. Tad grožį ir jaunystę dabar įmanoma susigrąžinti greitai, neskausmingai ir svarbiausia - ilgam.
(Saulė ADOMAITYTĖ)

Nepageidaujamų plaukelių depiliacija, odos atjauninimas, krūtinės standinimas, spuogų naikinimas, kapiliarų, pigmentinių dėmių šalinimas, celiulito, strijų ir raukšlių naikinimas - visa tai moderniu lazeriu atliekama neskausmingai ir efektyviai. O svarbiausia, kad efektas ilgalaikis. Lazeriu pašalinti plaukeliai nebeatauga, tad pats laikas, pasinaudojus profesionalia kokybiška kosmetika, atskleisti bei palaikyti savo kūno grožį.

Depiliacija - per pietų pertrauką

“E-light” lazeriu dirbama itin greitai ir saugiai, pavyzdžiui, pažastų plaukeliai depiliuojami vos per 5 minutes, bikinio srities depiliacija užtrunka vos 5-10 minučių, tad klientai ją gali atlikti net pietų pertraukos metu. Ruduo - tinkamas metas pasirūpinti savo grožiu. Mat depiliacija, odos atjauninimas, krūtinės standinimas, spuogų naikinimas, kapiliarų, pigmentinių dėmių šalinimas, celiulito ir strijų naikinimas “E-light” lazeriu atliekamas kelias dienas nesikaitinus saulėje. Vengti tiesioginių saulės spindulių patariama ir kelias dienas po procedūrų. “E-light” lazerio veikimo principas - paprastas. Sunaikinamos embrioninės ląstelės, kurios maitiną plauką, tad plaukas miršta ir iškrenta.“ Ši procedūra - ilgalaikė, patogi, beveik neskausminga ir turinti mažai šalutinių poveikių. Jis padeda išspręsti estetines problemas, pvz., didelį plaukuotumą, odos problemas, tarkim, įaugančius plaukus”, - sako kosmetologė Neringa Burovienė. Tiesa, “E-light” sistema - naujesnė technika nei paprastas lazeris, todėl yra daug veiksmingesnė, tinka ir šviesiai, ir tamsiai odai, o procedūra yra neskausminga. Paprastai plaukeliams visiškai išnaikinti reikia 6-12 procedūrų. Depiliacijos efektyvumas yra susijęs su melanino kiekiu, tad procedūra geriausiai veikia juodus plaukus. Metodas nėra efektyvus žiliems plaukams.

Šalin nuovargio žymes

Moderni “E-light” sistema itin efektyvi veidui atjauninti. Ji efektyvesnė už įprastą lazerį, nes galimos įvairios modifikacijos, priklausomai nuo problemos tipo ir paciento odos. Procedūra skatina odos kolageno gamybą, kad sumažintų poras ir suteiktų odai šviežumo, tvirtumo. “E-light” lazeriu itin efektyviai naikinama odos pigmentacija. Procedūros metu švelnus šviesos blyksnis sugeria melaniną iš saulės pažeistos vietos ir taip pagerina pažeistos odos būklę. Oda tampa lygesnė ir stangresnė, ryškesni veido kontūrai, išlyginamos raukšlės ir gilios mimikų linijos, sumažinama pasmakrė bei pajuodę paakiai. Tad veidas atrodo kur kas jaunatviškiau nei iki procedūros. “E-light” procedūra padeda ir gydant įsisenėjusias arba neseniai atsiradusias strijas, detoksikuoja.

Atsisveikinkite su spuogais

“Laserstyle” kosmetologė pagelbės ir tiems, kuriuos kankina aknė - paprastieji spuogai. Spuogas - riebalų liaukų ir plauko maišelio lėtinis uždegimas. Tai dažniausiai lėtinė, psichologinį diskomfortą sukelianti odos problema. Dauguma žmonių, turinčių šią problemą, nepasiekia norimų rezultatų šiuolaikinėmis medikamentinėmis priemonėmis, be to, bet koks medikamentų vartojimas sukelia nepageidaujamą šalutinį poveikį. “E-light” lazerio spinduliai mažina uždegiminį procesą. Klinikiniai bandymai rodo, kad naudojant “E-light” lazerį optimaliai (apie 80 proc.) pagerėja net sunkios uždegiminės aknės formos. “E-light” lazeriu puikiai panaikinamos dėmelės, likusios po odos valymo procedūrų, naikinami išsiplėtę kapiliarai, mimikos raukšlės, sėkmingai gydomas celiulitas.

Kosmetologijos kabinetas “Laserstyle” įsikūręs viešbutyje “Amberton Klaipėda” esančiame grožio salone “Deivė Izidė”, Naujojo Sodo g. 1,Klaipėdoje.

Tel. pasiteirauti 8 608 05554
el. p. neringa@laserstyle.lt
www.laserstyle.lt

Inofmacijos šaltinis: "Vakarų Ekspresas"  Nuoroda į laikraštįpdf_sm.png