Tatuiruočių šalinimas

Kosmetologijos kabinete „Laserstyle“ rūpinamasi moterų ir vyrų grožiu, nepriekaištinga išvaizda ir gera nuotaika. Mūsų kosmetikos salone naudojant Nd:YAG diodinį lazerį šaliname:

• tatuiruotes,
• pigmentines dėmes,
• permanentinį makiažą.

Tatuiruočių šalinimas lazeriu yra pirmaujanti priemonė šalinant nepageidaujamus ar nublukusius ornamentus nuo savo kūno. Tai greita, saugi, paprasta ir patikima procedūra.

Kaip šalinamos tatuiruotės

Tatuiruotes šalinant lazeriu Nd:YAG – siunčiamas labai trumpas, bet stiprus impulsas. Procedūros metu dažas suskaidomas į dalelytes, kurios vėliau, odai atsinaujinant, pasišalina. Lazerio spindulys yra nukreiptas tik į tas ląsteles, kurių sudėtyje yra dažų (pigmento). Pacientas lazerio veikimo metu veikiamame odos plote jaučia šilumą. Po procedūros oda būna šiek tiek paraudusi ir sudirginta. Iškart po procedūros odą šaldome 10-15 min. Tai daryti rekomenduojama ir grįžus namo. Keletą dienų po procedūros rekomenduojame naudoti priešuždegiminius kremus.

Kiek reikia apsilankymų tatuiruotei pašalinti

Procedūrų kiekis priklauso nuo tatuiruotės spalvos intensyvumo, dažo kiekio ir gylio, kūno vietos, kurioje ji yra. Tamsaus gymio žmonėms (IV-VI odos tipas) tatuiruotės šalinimas gali užtrukti ilgiau dėl gydymui taikomo galingumo apribojimų. Sunkiausiai naikinamos profesionaliai atliktos ir turinčios daug spalvų tatuiruotės. Mėgėjiškoms tatuiruotėms reikės 2-6 procedūrų, o profesionalioms gali prireikti 6-8 procedūrų.

Procedūros lazeriu privalumai

• Greita ir patogu (procedūra trunka iki 15 min.).
• Efektyvu ir paprasta (geri gydymo rezultatai, lengva priežiūra po gydymo).
• Saugu (nenustatyta, kad lazerio šviesa turėtų kokių nors šalutinių padarinių).

Tai vienintelis būdas tatuiruotėms šalinti, po kurio nelieka randų. Rezultatu tikrai būsite patenkinti!