Permanentinio makiažo naikinimas

Kosmetologijos kabinete „Laserstyle“ rūpinamasi moterų ir vyrų grožiu, nepriekaištinga išvaizda ir gera nuotaika. Mūsų kosmetikos salone naudojant Nd:YAG diodinį lazerį šaliname:

• tatuiruotes,
• pigmentines dėmes,
• permanentinį makiažą.

Tai greita, saugi, paprasta ir patikima procedūra.

Permanentinį makiažą Jums atliko nekokybiškai ir rezultatas veidrodyje Jūsų visai nedžiugina? Norite jį greitai ir be pėdsakų pašalinti? Nepamirškite, kad neatnaujinamas makiažas pats turėtų išnykti be pėdsako. „Laserstyle“ salone greit ir neskausmingai atsikratysite pabodusio ar nekokybiškai atlikto permanentinio makiažo.

Mes koreguojame kitų padarytas klaidas. Norime, kad kuo daugiau merginų ir moterų galėtų džiaugsmingai žiūrėti į veidrodį ir būti laimingos.

Kaip vyksta permanentinio makiažo šalinimas

Permanentinio makiažo šalinimo procedūra yra panaši į tatuiruotės šalinimą. Šalinant permanentinį makiažą, lazerio spindulys skaido permanentinio makiažo pigmentą, dėmės šviesėja, blykšta, darosi mažiau pastebimos.

Procedūra visiškai neskausminga ir saugi. Lazeris yra be galo tikslus prietaisas, jo spindulys veikia tik tam tikrą audinį, tad permanentinio makiažo šalinimas jautriose veido vietose aplink akis, lūpas yra saugus ir patikimas.

Kiek reikės procedūrų pašalinti permanentiniam makiažui

Viena permanentinio makiažo šalinimo procedūra trunka iki 15 minučių. Permanentinio makiažo pašalinimui prireikia 1-2 procedūrų. Procedūrų kiekis parenkamas kiekvienas pacientui individualiai. Kiek kartų teks pas mus apsilankyti, priklausys nuo pigmento kiekio ir makiažo vietos: antakių, lūpų ar vokų.

Procedūros lazeriu privalumai

• Greita ir patogu (procedūra trunka iki 15 min.).
• Efektyvu ir paprasta (geri gydymo rezultatai, lengva priežiūra po gydymo).
• Saugu (nenustatyta, kad lazerio šviesa turėtų kokių nors šalutinių padarinių).

Tai puikus būdas permanentinio makiažo šalinimui. Rezultatu tikrai būsite patenkinti!