2015-09-02

Grožio klinikoje „Laserstyle“ praplėstas profesionalių paslaugų asortimentas

galeryBig-65c757dd46b1a9d17d94eb1537dfeb98_1.jpg

Lazeris – vienas efektyviausių būdų, siekiantiems ne tik puoselėti grožį, bet ir išspręsti įsisenėjusias, iš pirmo žvilgsnio sunkiai išsprendžiamas problemas. Šiauliuose tokias paslaugas teikia neseniai iš pagrindų atsinaujinęs ir į naują vietą persikėlęs grožio paslaugų centras „Laserstyle“. „Laserstyle“ ne tik persikėlė, bet ir praplėtė savo teikiamų paslaugų asortimentą, o sertifikuotų specialistų patirtis ir inovatyvūs aparatai padeda išspręsti rimtas odos problemas.

 

2015-07-03

Lazerinės grožio procedūros – neskausmingas ir efektyvus rezultatas

Plaukeliai nepageidaujamose vietose, aknės kankinama oda, išsiplėtę kapiliarai, celiulitas – problemos, kankinančios ne vieną. Neretai su tokiomis bėdomis susidūrusios moterys, norinčios pasiekti efektyvių, tikslių ir ilgalaikių rezultatų, nežino, kur kreiptis. Lazerinės procedūros – vienas efektyviausių būdų, siekiantiems ne tik puoselėti grožį, bet ir išspręsti įsisenėjusias, iš pirmo žvilgsnio sunkiai išsprendžiamas problemas.

 

2014-04-11

Fototerapija – išsigelbėjimas varginamiems aknės

Daugelį žmonių visą gyvenimą vargina spuogai, kitaip vadinami paprastaisiais spuogais (acne vulgaris). Uždegiminė liga ne tik neestetiškai atrodo, kelia neigiamus jausmus, bet ir skatina nepasitikėjimą savimi. Lyg to būtų maža, tenka išleisti krūvas pinigų brangiems vaistams. Kosmetologijos kabinete „Laserstyle“ grožio paslaugas teikianti kosmetologė Ugnė Mikienė sako, kad spuogų problema yra įveikiama naudojant fototerapiją „antiaknė“. Maždaug po 3-8 mėnesių spuogai išnyksta, be to, nebelieka nuo aknės atsiradusių randelių, normalizuojasi odos spalva.


2013-02-08

Spuogai, randeliai, tatuiruotės – nebe problema

Kadaise aplankęs jaunatviškas noras maištauti – tatuiruotė – ima nebedžiuginti. Pasikeitus statusui visuomenėje tatuiruotės vaizdas verčia raudonuoti. Apmaudo dėl neestetiško įvaizdžio sėkmingai galima atsikratyti, mat kosmetikos kabinete „Laserstyle“ tatuiruotės sėkmingai šalinamos diodiniu ND:YAG lazeriu. Kita naujovė – deimantinės mikrodermabrazijos procedūra, po kurios oda tampa gaivi, švari ir atjaunėjusi.2012-09-08

Apie mus žiniasklaidoje: 

"Profesionalios lazerinės grožio procedūros - ir Klaipėdoje"

Depiliacija lazeriu KlaipėdojeKlaipėdiečių džiaugsmui ir patogumui uostamiestyje, Naujojo sodo g. 1, viešbutyje “amberton Klaipėda”, duris atvėrė itin modernus kosmetologijos kabinetas “laserstyle”. Tad grožį ir jaunystę dabar įmanoma susigrąžinti greitai, neskausmingai ir svarbiausia - ilgam.
Nepageidaujamų plaukelių depiliacija, odos atjauninimas, krūtinės standinimas, spuogų naikinimas, kapiliarų, pigmentinių dėmių šalinimas, celiulito, strijų ir raukšlių naikinimas - visa tai moderniu lazeriu atliekama neskausmingai ir efektyviai. O svarbiausia, kad efektas ilgalaikis. Lazeriu pašalinti plaukeliai nebeatauga, tad pats laikas, pasinaudojus profesionalia kokybiška kosmetika, atskleisti bei palaikyti savo kūno grožį 


2012-05-17

Apie mus žiniasklaidoje:

"Lazerinės grožio procedūros - jau Šiauliuose"

Jau pusę metų savo grožiu besirūpinančios šiaulietės neatsidžiaugia - nepageidaujamų plaukelių depiliacija, odos atjauninimas, krūtinės standinimas, spuogų naikinimas, kapiliarų, pigmentinių dėmių šalinimas, celiulito, strijų ir raukšlių naikinimas Šiauliuose atliekamas lazeriu kosmetologijos kabinete "Laserstyle". Kabinetas įsikūręs grožio namuose "Dijoma", o paslaugas teikia kosmetologė Ugnė Mikienė, mokslus baigusi ir porą metų grožio procedūras atlikusi salone Ispanijoje.


2012-02-02 

Startavo "Laserstyle" interneto svetainė bei Facebook puslapis!

Kosmetologijos kabineto "Laserstyle" internetinėje svetainėje rasite visa Jums aktualią informaciją. "D.U.K." skiltyje susipažinsite su E-light lazerio veikimo principu, kaip atliekamos procedūros, koks jų poveikis, kaip prižiūrėti savo odą po procedūrų. Skiltyje "Įranga" detaliai supažindinima su kosmetologijos kabinete naudojamu lazeriu, jo veikimo principu, šio metodo privalumais. Užsukę į galeriją galite peržiūrėti kosmetologijos kabineto nuotraukas. Šis tinklapis skirtas Jums mielos moterys ir vyrai, kad galėtumėte būti gražūs su "Laserstyle".

Aplankykite mus "Facebook" tinklapyje ir pirmieji sužinokite apie akcijas ir nuolaidas!