Paslaugos atliekamos E-light lazeriu

 • Kūno depiliacija
  Ilgalaikis nepageidaujamų plaukelių šalinimas E-light lazeriu. Vieno šviesos pliūpsnio metu, veikiamas nemažas odos plotas, todėl galima šalinti plaukelius nuo didelį paviršiaus plotą turinčių kūno vietų, tokių kaip kojos, blauzdos ir kt.
 • Veido odos atjauninimas
  Procedūros metu veikiamas dengiamojo audinio baltymas kolagenas, minimalizuojamos odos poros, oda tvirtėja, dėl to ir atjaunėja. Koreguojami veido odos defektai, raukšlelės. Procedūrai nereikia specialaus pasiruošimo, ji visiškai neskausminga ir netgi saugesnė nei cheminis odos šveitimas.
 • Krūtinės standinimas
  Po gimdymo, radikalaus sulieknėjimo ir kitų didelių svorio kitimų, krūtinė tampa mažiau elastinga, praranda formą, nebetenkina moters grožio poreikių. Krūtinę pastandinti padeda E-Light lazeris. Jis yra neskausmingas, nereikalinga anestezija ir pasiruošimas.
 • Spuogų (aknės) naikinimas
  E-Light lazeriu naikinami spuogai. Procedūros metu naikinamos bakterijos, kurios sukelia spuogų atsiradimą. Daromas poveikis kolagenui. Po procedūrų oda tampa lygi ir glotni. Procedūrų skaičius parenkamas pagal spuogų intensyvumą ir paplitimo laipsnį.
 • Kapiliarų šalinimas
  E-Light lazeris skleidžia šviesą, kuri daro poveikį hemoglobino sudedamosioms dalims. Išsiskiria šiluma ir kapiliarai įkaista, po to susitraukia. Vėliau išnyksta visiškai. Jaučiamas švelnus dilgčiojimas, bet aplinkiniams audiniams poveikio nėra.
 • Pigmentinių dėmių šalinimas
  Pigmentinės dėmės – tai odos pakitimai dėl per didelės melanino sintezės, kurią skatina deginimasis saulėje ir soliariumuose bei kiti veiksniai. E-Light lazerio šviesa nukreipia impulsus į odos epidermį ir paveikia melaniną. Vyksta fototermolizė ir baltymų denatūracija. Sunykę dėmių ląstelės eliminuojamos iš šviesa paveiktos vietos. Oda pašviesėja.
 • Veido depiliacija
  Neskausmingas nepageidaujamų plaukelių šalinimas veido srityje. Atliekam tokiu pat principu, kaip kūno depiliacija, tik skirtingai sureguliuotu E-Light lazeriu.

 

Paslaugos atliekamos RF lazeriu

 • Celiulito ir strijų šalinimas
  Neskausminga procedūra, kurios metu mažinamas strijų ir celiulito paveiktos odos plotas. Oda tampa lygesnė ir stangresnė. Veikiamas odos kolagenas, aplinkiniai audiniai nepažeidžiami. Procedūra nėra kenksminga.
 • Raukšlių lyginimas
  Paveikus raukšles lazeriu, išryškėja veido kontūrai, nes raukšlių plotas sumažėja. Taip pat atliekamas pasmakrės mažinimas. “Liftingo” procesas, kurio metu galima pakelti formą praradusių veido vietų odą, tokių kaip nusileidę antakiai, akių vokai ir kt. Pasiekiamas bendras optimalus rezultatas.

Deimantinė Mikrodermobrazija

 • Deimantinė mikrodermobrazija
  Novatoriškiausia veido ir kūno odos valymo sistema. Tai nepakeičiama procedūra papilkėjusiai, blyškiai, pavargusiai, turinčiai pigmentinių dėmių, randelių bei išvagotai smulkių raukšlelių odai. Daugiau...
 • Aparatinė mezoterapija (elektroporacija)
  Aparatinė mezoterapija (beadatinės mezoterapijos būdas) tai - veikliosios medžiagos įvedamos į odą elektroporacijos būdu. Tuo pačiu metu veikia ultragarso bangos ir impulsinė elektroterapinė stimuliacija, taip pat šaldymas. Daugiau...

Nd:YAG diodiniu lazeriu atliekamos paslaugos

 • Tatuiruočių šalinimas lazeriu
  Tatuiruočių šalinimas lazeriu yra pirmaujanti priemonė šalinant nepageidaujamus ar nublukusius ornamentus nuo savo kūno. Tai greita, saugi, paprasta ir patikima procedūra. Daugiau...
 • Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu
  Pigmentiniai odos pakitimai – hiperpigmentacija, atsiranda dėl per didelės melanino gamybos. Tai nuo šviesiai iki tamsiai rudos spalvos dėl įvairių priežasčių atsiradę pigmentiniai pakitimai, truputį pakilę virš odos paviršiaus. Daugiau...
 • Permanentinio makiažo naikinimas
  Permanentinį makiažą Jums atliko nekokybiškai ir rezultatas veidrodyje Jūsų visai nedžiugina? Norite jį greitai ir be pėdsakų pašalinti? „Laserstyle“ salone greit ir neskausmingai atsikratysite pabodusio ar nekokybiškai atlikto permanentinio makiažo. Daugiau...

Kūno masažai

 • Atpalaiduojantis masažas
  Atpalaiduojantis masažas – tai ypač švelnus, raminantis ir atpalaiduojantis visą kūną masažas, skirtas tiems, kurie trokšta užsimiršti, pabėgti nuo kasdienės rutinos, pailsėti nuo begalės darbų ir pasinerti į ramybės bei palaimos oazę. Šis masažas skirtas darbui su emocinio-psichologinio pobūdžio stresu ir jo padariniais, t.y. chronišku nuovargiu, apatija, miego sutrikimais, nervingumu. Daugiau...
 • Anticeliulitinis masažas
  Anticeliulitinis masažas – tai ypač efektyvus kovos su celiulitu būdas, taikomas tam tikrų probleminių sričių – šlaunų, sėdmenų ir pilvo – netolygiam poodiniam sluoksniui (celiulitui) mažinti. Daugiau...
 • Mioplastika
  Mioplastika – tai autorinė atjauninimo be operacijų metodika arba giliųjų audinių masažas. Daugiau...
 • Liposažas
  Liposažas – pasaulyje labai populiarus rankomis atliekamas liekninamasis anticeliulitinis masažas. Daugiau...
 • Klasikinis masažas
  Klasikinio viso kūno masažo metu įvairiais rankiniais būdais veikiamos skirtingos kūno sritys. Priklausomai nuo kliento būklės, masažuotojo įvertinimo, nusiskundimų, pritaikoma masažo technika, intensyvumas, būdai, masažo kurso programa ir pan. Daugiau...

Atliekamų paslaugų kainynas

Kūno depiliacija, veido odos atjauninimas, krūtinės standinimas, spuogų naikinimas, kapiliarų šalinimas, pigmentinių dėmių šalinimas, veido depiliacija, celiulito ir strijų šalinimas, raukšlių lyginimas.

 

Veido ir kūno depiliacija lazeriu

Naujausias bei pažangiausias depialiacijos lazeris (Diodas + Aleksandritas). DUAL WAVE Sistema šiuo metu yra naujausia moterų ir vyrų plaukų šalinimo Sistema. Tai yra viena greičiausių įrengimų rinkoje.
Lazeryje yra integruota intelektualioji programinė įranga, užtikrinanti pirmosios sesijos rezultatą.
Procedūros atliekamos kas 6–8 savaites, priklausomai nuo to, ar tai veido, ar kūno procedūra. Sesijų skaičius svyruoja nuo 3 iki 6 kartų.

Tai greitas, patogus plaukelių šąlinimas ir lazeryje įdiegta BESKAUSMĖ sistema!
Veido ir kūno plaukų šalinimas bet kuriuo metų laiku, net VASARĄ.
Pašalina nepageidaujamus plaukus nuo bet kokio odos fototipo.

Tai yra prietaisas, kuris dėl savo dviejų bangos ilgių 755 nm + 810 nm gali pašalinti visų tipų plaukus nuo įdegusios odos, tamsių, šviesių folikulų ir plonų plaukų.
Ši įranga tuo pačiu impulsu skleidžia du bangos ilgius: aleksandritą (755 nm) ir diodą (810 nm). Tokiu būdu išskirdamas 755nn pasiekia didesnį efektyvumą mažos absorbcijos folikuluose (ploni ir šviesūs plaukai).

 

Endermologinis veido ir kūno masažas

Vienas populiauriausių tarp klientų limfodrenažinių masažų yra lipomasžai (LPG). Džiaugiamės galėdami pristatyti mūsų naudojamą ir ypatingai veiksmingą lipomasažo naujos kartos aparatą LPG Cellu M6 alliance Medical.

Ką daro LPG masažai?

Ši moksliniais tyrimais pagrįsta procedūra:
gali atstoti riebalų nusiurbimo plastinę operaciją, padeda numesti svorį, sustangrina odą net geriau nei sportuojant, skatina odos regeneracijos procesus, lygina randus ir strijas, jaunina odą.Tai yra tyrimais patvirtinta technologija, kuri be jokio šalutinio poveikio ar skausmo, natūraliai aktyvina odoje miegančias riebalines ląsteles ir skatina sulėtėjusį ar visai sustojusį riebalų deginimo procesą.

Kiek reikia procedūrų, kad pasiekti rezultatų?⠀

Procedūrų kiekis svyruoja priklausomai nuo problemos laipsnio. Viena procedūra trunka 40 minučių, ilgiau tęsti procedūrą beprasmiška, nes po tiek minučių audiniai jau nebejaučia stimuliuojančio masažuojančio poveikio.⠀
Rekomenduojamas kursas problemos panaikinimui 10 procedūrų, 2-3 kartus per savaitę.
Jau po 3 masažų talija sumažėja 3,4 cm, celiulitas – 67%, odos stangrumas padidėja 71%.
Po 12 kartų talija sumažėja 5,2cm, celiulitas – 99%, odos stangrumas padidėja 82%.

Kitų probleminių kūno vietų:sėdmenų, šlaunų, pilvo apimtys gali sumažėti iki 10 cm. Baigus visą procedūrų kursą (12 procedūrų) kūno apimtys gali sumažėti vienu ar dviem rūbų dydžiais.
LPG Cellu M6 alliance Medical aparatas – tai patobulintas LPG mechaninis stimuliatorius, kurį vietoje dvejų besisisukančių volelių, sudaro volelis ir lopetėlė. Dėl šios patentuotos technologijos masažas atliekamas stipriau ir greičiau, tačiau pojūčiai daug malonesni, nei procedūrą atliekant senuoju aparatu.

Figūrą modeliuojantis masažas – tai 100 proc. natūrali, saugi, neinvazinė, neskausminga procedūra. Skirtingu greičiu ir įvairiomis kryptimis besisukantys LPG Cellu M6 alliance aparato – volelis ir lopetėlė – veikiant intensyviam siurbimui, efektingai, ir švelniai:
- masažuoja giluminius odos sluoksnius,
- aktyvina kraujotaką,
- šalina toksinus,
- skatina limfos nutekėjimą ir odos stangrumą. 

LPG aparato mechaninė stimuliacija sukelia biologinį kūno atsaką, t.y. riebalų išlaisvinimą, kolageno ir elastino gamybą.

 

Lazerinis veido odos atjauninimas – šveitimas anglimi

Lazerinis veido odos atjauninimas-šveitimas anglimi (CARBON LASER PEEL). Tai procedūra, skirta išsiplėtusių veido porų sumažinimui, giluminiam odos porų valymui, odos skaistinimui, šviesinimui ir odos spalvos suvienodinimui.

Atjauninimas-šveitimas anglimi gali padėti:
- Sumažinti ir išvalyti išsiplėtusias odos poras,
- Pašviesinti veido odą,
- Išvalyti veido nešvarumus ir sumažinti jos riebaluotumą,
- Pašalinti negyvas odos ląsteles,
- Pagerinti odos tekstūrą,
- Pagerinti aknės randelių būklę, suvienodinti odos spalvą po aknės,
- Paskatinti kolageno ir elastino gamybą.

“Carbon laser peel" procedūra tinka moterims ir vyrams, ypač kai vargina išsiplėtusios odos poros ir riebi veido oda.

 

Spuogų (acne) gydymas lazeriu

Ši procedūra gydo ne tik lengvo ir vidutinio sunkumo aknę, bet ir aktyvosios fazės aknę, kuri pasireiškia uždegimais.
Acnes procedūra lazeriu užtikrina:
Greitą pagerėjimą po 12 val.
Efektyvų gydymą
Saugumą
Uždegimo sumažėjimą iki 4-6 savaičių po procedūros