E-light laser. Odos stangrinimui ir atjauninimui, Smulkių raukšlelių lyginimui, Pigmentinių dėmių šalinimui, Teleangektazijų (veido raudonio) gydymui, odos šviesinimui ir skaistinimui, Nepageidaujamų plaukų šalinimui, Spuogų gydymui.Sertifikuotas Europoje, ženklinimu 10 0690 QS/NB/a
Ir atitinka visus reikalavimus LVD (Low Voltage Directive) 93/42/EES.
Ženklinimas 336/2004.


Mūsų komanda turi naujausias technologijas, nuolat tobulėja. Su mūsų naujausiomis tehnologijomis pasiekėme gerą rezultatą ir maksimalų saugumą savo klientams.

 

Tai impulsinės šviesos ir radijo dažnio energijos derinys, skirtas:

 • Odos stangrinimui ir atjauninimui
  Veikiamos tik konkrečios vietos, todėl aplinkiniai audiniai nepažeidžiami. Aktyvinama ląstelių regeneracija ir naikinamos nepageidaujamos ląstelės.
 • Smulkių raukšlelių lyginimas
  Mimikos raukšlių lyginimas, naujų ir senų raukšlių gydymas. Šalutinio poveikio nėra.
 • Pigmentinių dėmių šalinimas
  Tamsios dėmės, atsiradusios dėl per didelės melanino gamybos, yra šalinamos neskausmingai ir greitai.
 • Veido raudonio šalinimas
  Šalinami smulkūs kapiliarai, jų tinklai. Odai suteikiamas šviesumas, skaistumas.
 • Nepageidaujamų plaukelių šalinimas
  Lazeriu šalinami plaukeliai nuo įvairių kūno vietų ir veido.
 • Spuogų šalinimas
  “Acne” spuogų gydymas naudojant lazerines technologijas. Efektyviai mažinamas spuogų kiekis, bei stabdomas naujų spuogų atsiradimas.
 •  

  Metodo privalumai

  • Aparatas sukurtas daugelio klinikinių tyrimų pagrindu ir savo panaudojimu žymiai pralenkia rinkoje esančius fototerapijos (fotoepiliacijos, fotodepiliacijos ir fotoatjauninimo) aparatus;
  • Radijo dažnio energija tinka bet kokiai tipo odai;
  • Tinka ne tik tamsių, bet ir šviesių plaukų šalinimui;
  • Impulsinės šviesos ir radijo dažnio procedūra, atliekama kartu, ženkliai sumažina nudegimų riziką ir nemalonius pojūčius;
  • Nėra pašalinio poveikio.

   

  Veikimo principas

  E-light aparatas apjungia tris šiuolaikines technologijas: bipoliarinį radijo dažnį, impulsinę didelio intensyvumo šviesą ir kontaktinį odos vėsinimą. Kai šie trys metodai apjungiami vienos procedūros metu, gaunami puikūs rezultatai. Radijo dažniais energija prasiskverbia į vidutinius ir giliuosius odos sluoksnius ir šildo audinius.

  Kuo skiriasi visiems gerai žinomas fototerapijos metodas nuo E-light? Fototerapijos (fotoepiliacijos, fotodepiliacijos ir fotoatjauninimo) metu galingas šviesos energijos srautas veikia odos ląsteles, ko pasekoje ląstelėse sukuriama aukšta temperatūra. Šviesos energija sugeba prasiskverbti į audinius ne daugiau kaip 2-4 mm, taigi paviršinis epidermio sluoksnis stipriai įkaista ir neretai nekvalifikuoti specialistai gali pažeisti odą - ją nudeginti. Kadangi šviesą sugeria tik ląstelėse esantis pigmentas, tai efektyvus poveikis galimas tik tokioms ląstelėms (ir tik pigmentą turinčiam plaukui). Be to, plauko folikulo gylis yra didesnis nei 2-4mm, reiškia fotoepiliacija viso plauko folikulo sunaikinti negali, todėl po kurio laiko plaukas turi galimybę ataugti.

  E-light šviesa taip pat veikia fototerapijos principu, bet kombinacijoje su bipoliariniu radijo dažniu sugeba išsklaidyti šiluminę energiją ir pernešti iki 1,5 cm gylio. Dėl to epidermis lieka saugus, o siekiamas rezultatas (sunaikinti plauką, išsiplėtusį kapiliarą ar pigmentinę dėmę) - efektyvesnis. Dar vienas privalumas - radijo dažnis perneša energiją ir į ląsteles, neturinčias pigmento. Vadinasi, galime šiuo metodu panaikinti nepageidaujamus šviesius plaukus. Procedūros kartojamos kas 3-4 savaites, kursui vidutiniškai reikia nuo 4 iki 12 procedūrų.
  Atjauninimo procedūros atliekamos tik 2 - 3 kartus su 1 mėnesio intervalu, kadangi radijo dažnio poveikis kolageno ir elastino skaiduloms (jos susitraukia į pirmykštę spiralę) bei fibroblastams tęsiasi apie pusę metų po procedūros, todėl visą tą laiką aktyviai vyksta odos atsinaujinimo procesai.